Partneriai

Informacija šiame puslapyje skirta norintiems tapti mūsų partneriais.

Dariaus verslo grupė su dideliu noru ir atsidavimu rūpinasi savo verslo partneriais, padeda rasti palankiausius sprendimus ir kiekvienam savo partneriui pritaiko lankščia kainų politiką.

Norintys pradėti didmenine, mažmenine  prekyba buitine chemija visą laiką maloniai laukiami pas mus. Jau vygdantys panašia veiklą, tai pat apsvarstykite mūsų pasiūlimus ir gerai pagalvokite ar jums ne vertėtų pakeisti savo tiekėjų, nes kainos pas mus tikrai be konkurencijos. Mes remiame jauna verslą ir suteikiame lizingą norint isigyti prekių ar kitiems tikslams.

Visi be išimties turintys dideles, mažas parduotuves, prekiaujantys tiesiog turguose ar  platinantys prekes ar bent jau galvojantys tai padaryti, kreipkitės į mus ir mes jums padėsime. Suteiksime išsamią informaciją apie turimas prekes bei asortimentą,pritaikysime lankščias kainas. Galbūt net suteiksime lizingą prekybai pradėti.

Didmeninė mažmeninė prekyba buitine chemija.

Esame atviri visiems jūsų pasiulimams, mes galime ne tik parduoti tačiau esame pasirenge ir pirkti jūsų produktą. Galime jums padėti jį realizuoti, tapti distributoriais.

Maloniai laukiame jūsų.